Fitness vianočné pečivo

Maškrtaj aj na Vianoce
zdravšie a bez výčitiek!

Upeč si tohtoročné Vianoce 12 druhov fitness cukroviniek v nízkokalorickej podobe - bez cukru, s vyšším obsahom bielkovín a vlákniny. Nielen že ušetríš až polovicu kalórií, ale navyše ho vďaka vyladenému zloženiu neusporiadáš toľko, a napriek tomu si pochutnáš!

Už nečakaj ani minútu a začni piecť hneď teraz!

Prečo musíš túto e-kuchárku mať?

Nakŕmiš svaly, nie špeky!

Všetky recepty majú znížené množstvo tuku a neobsahujú kalorický cukor. Naopak v nich nájdeš viac bielkovín, vlákniny a základné zdravé suroviny.

Môžeš si tak vychutnávať vianočné pečivo pokojne každý deň a zároveň si držať štíhlu líniu. Budeš totiž primárne vyživovať svaly a nie slaniny!

Hravo to zvládneš!

Kniha obsahujefotopostupy s prípravou krok za krokom. S pečením teda nemusíš mať žiadne veľké skúsenosti – zvládne to naozaj každý.

Naviac ti tiež poradím, kde jednotlivé suroviny zoženieš, ako ich spracuješ alebo čím ich ľahko nahradíš.

Chute si užiješ naplno!

Pri všetkých receptoch som chcela maximálne zachovať pôvodné chute a receptúry. Vylaďovala som ich tak dlho, až si na každom cukroví pochutnala celá rodina.

Zaobstarajte si e-kuchárku práve teraz a upeč si nielen fit linecké , rožky, perníčky či kokosky. Nebudeš veriť vlastným chuťovým pohárikom!

Aké fit cukroví
sa naučíš?

Fit vianočné pečivo klasické
Zdravé vianočné pečivo kokosové
Menej tradičné fitness vianočné pečivo
 1. Fit celozrnné Linecké
 2. Fitness Vanilkové rožteky
 3. Fitness Tekvicové perníčky
 4. Fitness Proteínové perníčky
 1. Fitness Kokosky
 2. Fitness Kokosové guličky
 3. Fitness Kokosoví ježkovia
 4. Fitness Išelské tortičky
 1. Fitness Red velvet pralinky
 2. Fitness Burizónové hrudky
 3. Fitness Pistáciové gule
 4. Fitness Crinkles

+ BONUS

Poleva na perníčky bez cukru

Mrkni na krátke video

Chceš nazrieť do e-kuchárky Fitness vianočné pečivo?

Stiahni si ukážku zadarmo

Zadaj svoj e-mail a obratom získaš 14 strán vo  formáte PDF. Bez záväzkov!
E-kuchařka Fitness vánoční cukroví

Prvé výtvory a ohlasy

na Fitness vianočné pečivo
Jana Holanová
„Na receptoch, ktoré som zatiaľ vyskúšala, sa mi páči, že hoci sú upravené do fit podoby, tak sa s cestom veľmi dobre pracuje a je to hlavne veľmi dobré. Musím sa držať, aby som neujedala a vydržala do Vianoc. Som veľmi spokojná, budem maškrtiť s radosťou a bez výčitiek.“ 🙂
Maruška Šidlová
„Fitness marokánky sú topovka! Ešteže som ich urobila 2x viac. Miznú šialene rýchlo 😀 Len čokoládu som rozpúšťala vo vodnom kúpeli. U proteínových perníčkov som sa bála, aby ostatným chutila fit verzia, ale zbytočne, chutia všetkým!“
Aneta Krótká
„Obe e-kuchárky som dostala ako predčasný vianočný darček, ktorý mi urobil obrovskú radosť, pretože milujem sladkosti. Knihy sú veľmi pekne spracované, recepty sú ľahké, nápadité a páčia sa mi fotopostupy. A hneď som niekoľko cukroviniek vyskúšala a je to mňamka! Sladké bomby bez cukru, toto ma baví!“
Zdenka Sedláková
„Z kuchárky Fitness vianočné pečivo by som určite odporučila crinkles, chutia skvele, majú lepšie zloženie ako klasické pečivo a sú sladkou desiatou na všetky zimné dobrodružstvá.“
Iveta Mištinová
„Posielam išelské dortíčky upečené presne poďla receptu, akurát som ich musela piect len 10 minút na menej stupňov. Sú fantastické. Knížky sú velmi pekně spracované a Vy ste velká motivácia. Ďakujem moc a prajem krásné Vianoce“ 😉
Šejtan Abaddon
„Urobil som pistáciové gule, myslím, že na chlapa snáď dobre 😀 Recept super, všetko jasné. Všeobecne viem, že recepty od Vás sú stávka na istotu. Mám obe e-kuchárky, sledujem web a vyskúšané mám niekoľko Vašich receptov.“
Barbora Kratochvílová
„Išelské tortičky chutia skoro rovnako ako ich nezdravá varianta, ktorú sme mali minulý rok. Ak sa vyhnú deťom, možno vydržia aj do Vianoc. 🙂 Kokosky sú tiež vynikajúce. Najskôr som sa bála ich piecť, pretože som na cukroví trošku antitalent, ale recept je dobre zrozumiteľný, a tak sa krásne podarili. Už sa nemôžeme celá rodina dočkať, až si na všetkom šupneme pri stromčeku.“ 🎄
Hana Koritenská
„Mala som napečíno fitness pečivo pre seba a aj klasické pečivo pre rodinu. Fitness pečivo bolo veľmi dobré, jemné. Jedli ho aj moji chlapci, a to je čo povedať, tým len tak niečo nechutí! A dokonca chutilo aj návštevám, a to mali na výber!“

Kto som?

Volám sa Olga, ale hovoria mi Bajola

Asi ťa neprekvapí, že milujem fitness varenie a všetko okolo zdravého jedla a zdravého životného štýlu. Vďaka modernému štýlu pečenia som sa nemusela ochudobniť ani o sladké maškrtenie, ktoré tak zbožňujem. Chudnutie totiž nie je závislé na sacharidoch, ako sa mnoho ľudí mylne domnieva! Žiadne low-carb diéty, keto diéty a podobné nezmysly nie sú potrebné a ja som toho živým dôkazom. Sacharidy môžeš jesť každý deň a napriek tomu chudnúť a držať si štíhlu líniu. A ja ti ukážem, ako! ;-)

Viac o mne

Olga Bajková - Bajola

6 dôvodov,

prečo ti táto elektronická kuchárka osladí Vianoce bez výčitiek

12 + 1 fitness receptov

Naučíš sa upiecť 12 druhov vianočných cukroviniek v nízkokalorickej podobe. A ukážem ti tiež, ako urobiť fitness bielkovú a citrónovú polevu na perníčky úplne bez cukru!
01

Až o 50% menej kalórií

Moje fitness pečivo má až o polovicu menej kalórií ako to klasické! Overíš si to ľahko v prehľadných nutričných tabuľkách. A tak môžeš zdravé pečivo s kľudom maškrtiť celé Vianoce.
02

Viac bielkovín a vlákniny

Recepty som nutrične obohatila o bielkoviny a vlákninu. Uvidíš, že aj malý kúsok ti tak zaženie nielen chute ale aj hlad na dlhú dobu.
03

Rýchlo po ruke

Kuchárku budeš mať stále po ruke – v mobile, tablete alebo PC. Svoj obľúbený recept potom ľahko vyhľadáš jedným kliknutím v obsahu. Alebo si ju môžeš vytlačiť.
04

Nič ťa nezaskočí

Celú prípravu aj cukrárskej techniky uvidíš na detailných fotopostupoch. Ukážem ti tiež užitočné cukrárske vychytávky alebo alternatívy k fitness ingredienciám.
05

Pro celú rodinu

Fitness pečivo neškudlí len pre seba. Určite ti záleží na zdraví celej rodiny, a tak neváhaj aj je ušetriť zbytočných kalórií. Uvidíš, že ním nepohrdnú!
06
E-KUCHÁRKA

FITNESS VÁNOČNÍ PEČIVO

Maškrtaj aj na Vianoce zdravšie a bez výčitiek!

12 + 1 fitness receptov

138 strán, formát PDF

pre mobily, tablety i PC

môžeš si vytlačiť

Cena

138 CZK / 6 €

E-kuchárka je v českom jazyku a platí sa v českých korunách!

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Tlačená kuchárka + E-kuchárka
Fit bez diét
E-kuchárka
Fitness domáca cukráreň
Súprava
Bloček, lepítka a pero