8 hlavných dôvodov

prečo variť podľa mojich fit receptov

Zlepšíš si figúru bez utrpenia

Či už chceš zhodiť nadbytočný tuk alebo podporiť tvorbu svalovej hmoty, vďaka mojim fitness receptom to bude hračka. Pritom nebudeš trpieť od hladu a ešte si pochutnáš. Jedlá sú nízkokalorické s minimom tuku, bez rafinovaného cukru a kalorických sladidiel, takže môžeš zjesť väčšie porcie. Dôraz je kladený na vyšší obsah prirodzených aj pridaných bielkovín za použitia proteínového prášku.

Pochutnáš si celý deň

Recepty vychádzajú prevažne z českej a slovenskej kuchyne. Sú chutné, praktické a rozmanité, slané aj sladké na všetky časti dňa aj rôzne príležitosti. Žiadna tráva a korienky :-) Nájdeš tu rýchlovky, ktoré zvládneš uvariť behom chvíľky, ale aj časovo náročnejšie recepty napríklad z pomalého hrnca. Ako bonus potom recepty podľa známych tvárí a kucharov z oblasti fitness a zdravej výživy.

Využiješ to, čo máš k dispozícii

Najväčšou výhodou je pokročilé filtrovanie receptov podľa ingrediencií, ktoré máš práve k dispozícii, a to aj ich kombinácií! Jednoducho nájdeš recepty, ktoré obsahujú len konkrétne suroviny súbežne. Recepty sú logicky roztriedené do kategórií podľa dennej doby, typu pokrmu, typu bielkoviny, druhu mäsa, typu kuchyne, použitého prístroja a vlastností. Nájsť recept

Denný príjem pod kontrolou

Pri každom recepte je uvedená energetická hodnota v kalóriách a obsah makroživín (bielkovín, sacharidov, cukru a tuku). Vďaka tomu môžeš jednoducho zaznamenávať a počítať svoj denný príjem napríklad podľa obľúbenej metódy IIFYM.

Recepty vždy po ruke

Každý recept si môžeš uložiť do svojich obľúbených receptov a neskôr sa k nim jednoducho vracať na mobile či tablete, web je tomu prispôsobený. Pokiaľ máš radšej papier, môžeš si recept vytlačiť a robiť si do neho aj poznámky. Je graficky zjednodušený tak, aby bol po vytlačení prehľadný a neplytvalo sa farbou.

Zvládneš to aj ako začiatočník

Postupy sú napísané tak zrozumiteľne, poolopato a systematicky, aby podľa nich zvládol ukuchtiť aj vareškou nepoľúbený amatér. Pri všetkých nových receptoch postupy dokonca fotím. Navyše tu nájdeš tipy a triky na varenie a zjednodušovanie práce v kuchyni.

Nič nebudeš pracne zháňať

Pri každom recepte sú uvedené odkazy na ingrediencie a kuchynské potreby, ktoré budeš na varenie potrebovať, alebo v akom supermarkete ich zoženieš. Všetko, čo odporúčam, nájdeš aj na jednom mieste v sekcii Odporúčam

Poradím, keď budeš tápať

Ku každému receptu môžeš vložiť otázku, hodnotenie alebo názor pomocou komentárov, na ktoré budem pružne reagovať.

Vaše ohlasy

a kulinárske výtvory podľa mojich fitness receptov

Musíš rozhodne vyskúšať

moje najobľúbenejšie fit recepty